Володимир Мартинюк: "До речі в Україні вже існувала законодавча пільга на..."

Володимир Мартинюк в facebook:

До речі в Україні вже існувала законодавча пільга на відрахування певного відсотку своїх прибутків на благочинність. Здається вже й не один раз. Цікаво що введення цієї податкової пільги завжди широко і бурхливо обговорювалося , а ось скасування відбувалося непомітно і за могильної мовчанки тієї ж грантогромадськості. Причина цілком зрозуміла - а для чого грантобравим послідовникам ідей Медведчука якісь конкуренти Об этом сообщает ukr-efir.in.ua со ссылкой на СМИ.

не встигаю влазити у грантоїдські дискусії, читаю по-діагоналі, але ж і # НіМагуМолчять одна частина волелюбного народу обурюється надмірним контролем ГОшок ... чи там спробою те зробити. друга - вимагає рівні правила для всіх ГОшок. однакові.

так от що я вам скажу. у Польщі кожний платник податків наші співгромадяни також може 1 свого вже сплаченого податку перенаправити з бюджету до ГОшки. але не до кожної. а лише до тої, що є в спеціальному реєстрі. вимоги знаходження у тому реєстрі доволі непрості, не всі хочуть заморочуватися. але ті, хто там є, отримують можливість доволі стабільного фінансування. підзвітного, да. але не постатейного.

нє, може та система з 1 й дурна, а ми винайдемо щось своє, значно краще. але щось мені підказує, що це станеться лише тоді, коли хоч половина наших громадян буде залучена у громадський сектор. а от як до того світлого майбутнього дожити - у когось з дискутантів є рецепти чи все як завжди кожний захищає свої особисті інтереси

ТОП новости

Вход

Меню пользователя