МЗС РФ "позитивно оцінило" погодження "формули Штайнмайєра"


У Міністерстві закордонних справ РФ позитивно оцінили узгодження формули Штайнмаєра на Мінських переговорах щодо Донбасу

"Позитивно оцінюємо узгодження сьогодні Контактною групою в Мінську механізму введення особливого статусу Донбасу і розведення сил і засобів в Петровському і Золотому", — заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова. Об этом сообщает fact-ua.com со ссылкой на СМИ.

За її словами, Москва сподівається, що узгодження формули Штайнмаєра дасть поштовх реалізації Мінських домовленостей.

Читайте також: Що таке формула Штайнмаєра і чим вона загрожує Україні

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна узгодила текст формули Штайнмаєра, яка в подальшому увійде в новий закон про статус Донбасу.

За його словами, місцеві вибори на окупованому Донбасі пройдуть за українським законодавством, а закон про особливий статус Донбасу остаточно набуде чинності після міжнародного визнання цих виборів.

  • Партія "Європейська солідарність" заявила, що, погодившись на так звану формулу Штайнмаєра, Україна зріклася власної дорожньої карти виконання Мінська.
  • "Голос" вимагає скликати закрите засідання Ради для пояснення, який документ підписали в Мінську.
  • "Батьківщина" вважає "формулу Штайнмаєра" неприпустимою для України.
  • Львівська облрада розгляне заяву щодо недопущення капітуляції у війні з РФ.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/mzs_rf_quotpozytyvno_ocinyloquot_pogodzhennya_quotformuly_shtaynmayyeraquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя