У Львові іноземні партнери навчали українських кінологів


У Львові іноземні партнери навчали українських кінологів та їх чотирилапих помічників. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Західного територіального управління Національної гвардії України.

Пошук вибухівки, наркотичних речовин, чітке виконання команд та довіра між військовим і собакою – ось основні пріоритетні питання, які розглядались під час п’ятиденного тренінгу, який відбувся у Львові на базі 25-го Навчального центру Військової служби правопорядку. Проводили його кваліфіковані кінологи зі Збройних сил Естонії. Нові методи роботи вивчали представники Збройних сил України, 2 Галицької бригади Національної гвардії та їхні службові собаки. Об этом сообщает bukovina.in.ua со ссылкой на СМИ.

П’ять днів поспіль кінологи практично навчались у іноземних спеціалістів. Шукали вибухівку та наркотики в приміщеннях, з затриманими та без, обшукували коридори та тренувались правильно знаходити заборонені речовини на людях. Працювали й на вулиці, там під час прогулянки, у невимушеній обстановці, теж шукали вибухівку.

Мартін Сіхт та його колега до України приїхали вперше, вони працюють у Естонській військовій поліції. Тренують собак для армії, поліції, в’язниць і частково для митниці. Часто їздять обмінюватись досвідом в інші країни Європейського союзу. Сподіваються, що їх досвід допоможе й українським військовим.

ʺЗвісно, ми не можемо навчити усього за тиждень, — говорить Мартін Сіхт, — ми розповіли про себе, показали нашу роботу, можливо щось з нашої роботи ваші військові візьмуть для себе. Ми не ставимо за ціль нав’язати наші методі роботи. Ми показуємо, а інші нехай обирають для себе з цього найкраще для нихʺ.

Естонські колеги кажуть, що скоріше за все це їх не остання поїздка в Україну – вже будують плани на наступний рік. Скоріше за все, вже наступного року, буде ще кілька таких тренінгів, які триватимуть від тижня до двох.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_inozemni_partnery_navchaly_ukrainskyh_kinologiv_327771.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя