Студенти переміщеного Луганського університету виграли грант на медіа студіюГрант на створення медіа студії виграли студенти переміщеного Луганського національного університету Тараса Шевченка.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє Східний Варіант.


Так, 14 лютого о 13:00 в Рубіжному Луганської області відкриється студія для “Open blog studio”.


Мета облаштування цієї студії – надати молоді можливості для розвитку навичок зі створення медіа-контенту. У блогер-студії можна записати інтерв’ю, навчитися монтажіровать, зйомці відеороликів, спробувати себе в ролі ведучого і / або репортера.


Ініціатори створення студії – студенти Луганського національного університету Тараса Шевченка, які стали фіналістами глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT України і отримали грант на здійснення свого проекту. Програму UPSHIFT реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки уряду Японії.


У медіа студії команда “Open blog studio” створювати власні тематичні YouTube канали.


Студія обладнана усією необхідною технікою, щоб кожен бажаючий міг спробувати свої сили в створенні медіа.


На відкритті команда представить проект, розповість, що підштовхнуло до створення медіа студії, які напрямки буде розвивати і як можна приєднатися до команди. Також в рамках презентації команда буде проводити стрімінгову трансляцію і візьме інтерв’ю у гостей.


Час проведення: 13.00, 14 лютого 2020. Місце: Рубіжне, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (ул.Померанчука, 15)
Джерело статті: “https://cometa.news/studenti-peremishhenogo-luganskogo-universitetu-vigrali-grant-na-media-studiju/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя